KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8862502
nr 886 2502
Blandteknik
2 st, Tom Krestesen (f. 1927), signerad. , Porträtt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 april 2014
kl 20:42:27
350 kr
450 kr
600 kr